Hakkımızda

Biz Kimiz?
Firmamız; 2013'ten bu güne bilgisayar / laptop teknik sevis bakım ve onarım hizmetleri başta olmak üzere, bilgisayar malzemeleri satışı, ödeme noktası ve copy center ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, eksikliği her gün daha fazla hissedilen "ürün-hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli sağlama amaçlı hizmet bilinci" ile sektöre yıllarını vererek kuruldu.

Teknik servis olarak her marka bilgisayar, laptop, pavilion, elitebook, notebook, ipad, tablet, cep telefonu, vb,,. cihazlarınızın tümüne servis hizmeti sağlamaktayız. Özyuva Bilgisayar Laptop Teknik Servisi ayrıca cihazlarınıza bakım hizmeti de sağlamaktadır. i5 ve i7 laptoplar başta olmak üzere tüm cihazlara tamir hizmeti vermektedir. Sık karşılaştığımız sorunlar genel olarak kırık veya çatlak ekran değişimi, şarj giriş soketi değişimi, klavye değişimi, batarya değişimi, kırık menteşe tamiri, anakart tamiri, klavye tamiri, ekran tamiri, ekran kartı tamiri, ram tamiri, fan değişimi, fan temizliği, gibi sorunlarınız hızlıca çözüme ulaştırılmaktadır.

Laptop ısınıyor, laptop kapanıyor, laptop donuyor, laptop çok yavaş, laptop görüntü yok diyorsanız bunların çözümlerini servisimizde bulabilirsiniz.

 
Değerlerimiz
. Güvenilirlik
. İş Ahlakı
. Sorumluluk Duygusu
. Deneyim
. Kalite Bilinci
. Gelişim İnancı
. Müşteri Memnuniyeti
. Güleryüz
. Samimiyet